Новини самоврядування
Муніципальний монітор
Нове у законодавстві

Про конкурс


Оголошення

До уваги переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2011 року (Перелік проектів-переможців 2011 року)

Оголошення про проведення у 2012 році Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 

Методичний посібник для учасників Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування-2012

ЗБІРНИК  "Кращі практики муніципального розвитку в Україні". - Київ, 2012  (Збірник містить короткий зміст кращих проектів та програм-переможців Всеукраїнського конкурсу 2011 року).

ОГОЛОШЕННЯ про проведення у 2013 році Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Методичний посібник для учасників Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2013 року

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ПОДАЛЬШИХ ДІЙ органів місцевого самоврядування – переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2013 року з моменту визначення радою Конкурсу переліку проектів – переможців

ОГОЛОШЕННЯ про проведення у 2014 році Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 

МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК для учасників Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року

ІНСТРУКЦІЯ щодо реєстрації учасників дистанційного навчання за напрямом «Управління проектами місцевого та регіонального розвитку»

Презентація «Створення та впровадження он-лайн системи  підготовки, реєстрації, оцінювання і моніторингу реалізації проектів Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування»

 

ДОКУМЕНТИ, затверджені на засіданні Ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 25 вересня 2013 року:

1. ПЛАН роботи Дирекції та Експертної комісії щодо організації та проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року.

2. ВИМОГИ до проектів та програм розвитку місцевого саммоврядування, які подаються на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року

3. ПОРЯДОК реєстрації та оцінки проектів (програм) Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. 

4. ПОЛОЖЕННЯ про Експертну комісію Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

5. ТИПОВА УГОДА (включно із Звітом про виконання проекту)  та ДОДАТОК до Звіту (увага! Додаток обов'язково надсилається разом із Звітом про виконання проекту, в форматі Excel)

 

Новини